Nowa gra twórców Deus Ex ma spodobać się fanom Stranger Things i… E.T.

Stranger Things - od dziś na Netflix dostępny koniec 4. sezonu
Newsy PC PS5 Xbox Series

Znany informator twierdzi, że studio Eidos Montreal szykuje grę, która podobno może spodobać się miłośnikom serialu Stranger Things. Wspomniał też, że zespół ma plany związane z serią Deus Ex.

Dziennikarz Jeff Grubb poinformował w podcaście Game Mess Mornigs, że kolejna gra Eidosu opowie o „dzieciakach na rowerach” niczym Stranger Things lub E.T. Insider twierdzi, że projekt ten jest najnowszą grą Eidos Montreal i (jeśli nie zostanie anulowany) pojawi się przed nową odsłoną Deus Ex. Na tym konkrety się kończą.

A skoro już o Deus Ex mowa, na powrót cyberpunkowej marki trzeba będzie sporo poczekać. Grubb wskazuje, że Eidos zaprezentowało już projekt swojemu wydawcy, ale na ten moment nie jest jasne, czy studio otrzymało zgodę na stworzenie nowej odsłony swojej serii zgodnie z przedstawioną propozycją. Jeśli to prawda, produkcja gry albo jeszcze nie ruszyła, albo jest na bardzo wczesnym etapie i o premierze możemy zapomnieć na kilka ładnych lat.

Najnowszą grą Eidos Montreal jest ciepło przyjęte przez krytyków Marvel’s Guardians of the Galaxy, które pomimo wysokich ocen w recenzjach nie cieszy się dużą popularnością. Spekulowano, że studio wróci teraz do świata Deus Ex, ale jeśli wieści Grubba się potwierdzą, najpewniej prędzej ujrzymy nową markę. Trzeba mieć jednak na uwadze, że powyższe informacje to nieoficjalne doniesienia.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie