eFootball - piłkarze przygotowują się w szatni do meczu. Widać między innymi Szczęsnego - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Już możesz kupić dodatek do darmowego eFootball, ale nie użyjesz go przez 2 miesiące

W sklepach Microsoft Store i PS Store można złożyć pre-order na pierwsze płatne rozszerzenie do eFootball 2022. Niektórych jego cena może powalić na kolana.

Za Premium Player Pack przyjdzie zapłacić aż 169 zł. Głównym elementem tego pakietu jest sześć (lub osiem, jeśli zdecydujecie się na pre-order) wyjątkowych ofert. Te pozwalają podpisać kontakt z jednym z 16 „top-tier ambasadorów i klubów partnerskich” – informuje VGC. Co ciekawe, omawiane rozszerzenie można zakupić więcej niż raz. W związku z tym dwukrotny jego nabytek pozwoli Wam uzbierać całą „szesnastkę”.

Warto wspomnieć, że wyjątkowe oferty będzie można użyć dopiero po aktualizacji, która zadebiutuje w połowie listopada. Przed tym patchem nie będzie też można wykorzystać monet, które również wchodzą w skład tego pakietu. Jest to związane z tym, że przy premierze eFootball 2022 nie zaoferuje wszystkich trybów na start.

Ta edycja specjalna daje dostęp do podstawowej gry (darmowej) i szeregu najwyższej klasy przedmiotów, dzięki którym stworzysz wymarzoną drużynę w eFootball™ World! Stwórz swoją własną drużynę, rekrutując zawodników i menedżerów oraz trenując ich w sposób dopasowany do własnego stylu gry. Następnie możesz sprawdzić swoje umiejętności w grze z przeciwnikami z całego świata.

– czytamy na stronie produktu w sklepie Microsoft Store

Zawartość pakietu:

  • Podstawowa gra eFootball 2022
  • 2,800 monet eFootball (waluty premium w grze)
  • Wyjątkowe oferty x6
  • Prezent do zakupu w przedsprzedaży: wyjątkowe oferty x2

Dziś poznaliśmy też wymagania sprzętowe wydania na komputery PC. Artykuł z tymi informacjami znajdziecie w tym miejscu. Sprawdźcie, czy Wasza maszyna poradzi sobie z kolejną odsłoną tego piłkarskiego cyklu od Konami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się