Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

EA wskrzesi swoją legendarną markę

Fani gatunku na pewno będą zadowoleni.

Jim Vessella z EA w jednej ze swoich niedawnych wypowiedzi odniósł się do kwestii powrotu marki Command & Conquer, dając jednocześnie sporo nadziei na ukazanie się nowej gry. Okazuje się bowiem, że EA mocno rozważa remaster pierwszej odsłony.

Jak podaje Vessella, sam jest wielkim fanem C&C i zgadza się z głosem fanów, że powrót gry jest potrzebny. W planach są więc „remastery klasycznej gry PC”, które mogą pojawić się na rynku z okazji 25-lecia marki.

Jeśli faktycznie na wymienioną wcześniej rocznicę miałby pojawić się remaster, to gracze będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Pierwsza część gry ukazała się w 1995 roku, więc na kolejną przyjdzie poczekać dwa lata.

Cieszylibyście się z powrotu Command & Conquer? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%