Dajesz 5 zł i grasz w hity od Electronic Arts na PS5 i PS4

EA-Play-promocja
Newsy PS4 PS5

Wystarczy “piątal”, żeby zagrać w świetne gry od Electronic Arts na konsolach PlayStation 4 i PS5. Wszystko dzięki promocji na abonament EA Play.

W PlayStation Store możemy skorzystać ze świetnej promocji na abonament EA Play. Zamiast 14,99 zł płacimy teraz jedynie 5 zł za miesięczną subskrypcję. Oferta zniżkowa obowiązuje do 17 listopada i jest kierowana do nowych oraz powracających abonentów.

Zatem kto do wspomnianego dnia zapłaci “piątala”, będzie miał dostęp do całej biblioteki usługi. A w niej czeka na nas wiele grubych hitów sygnowanych logo EA. Są wśród nich takie gry, jak Need for Speed Unbound czy Grid Legends. Zagrasz również w Battlefield 2042, Mass Effect: Legendary Edition czy It Takes Two. Łącznie w bibliotece mamy ponad 50 tytułów.

Jak skorzystać z promocji na abonament EA Play?

Żeby mieć dostęp do usługi na 1 miesiąc w cenie 5 zł, wystarczy kupić abonament w PS Store. Oto link do promocji:

Pamiętaj jednak, że po miesiącu za subskrypcję będziecie płacić 14,99 zł. Zatem kto nie chce ponosić później wyższych kosztów, powinien anulować abonament zanim minie pierwszy promocyjny miesiąc korzystania z usługi.

Korzystając z promocji będziemy mieli dostęp nie tylko do gier, lecz również pozostałych dobrodziejstw abonamentu:

Nowi abonenci skorzystają z promocji na 30 dni gier, otrzymają wersje próbne nowych gier, nagrody dla abonentów oraz 10% zniżki na produkty cyfrowe EA! Abonenci otrzymują więcej, w tym nagrody w grze i dostęp do stale powiększającej się biblioteki naszych ulubionych serii i gier premium. Możesz nawet wypróbować wybrane nowe gry przez maksymalnie 10 godzin bez żadnych zobowiązań. Jeśli zdecydujesz się na zakup, zapisane postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, więc możesz kontynuować rozgrywkę w tym samym miejscu. Nasi abonenci korzystają również z 10% zniżki na zakupy cyfrowe EA.

Electronic Arts

Możemy więc pograć również w wersje demonstracyjne niektórych nowości, w tym F1 23 oraz EA SPORTS FC 24. Do tego otrzymamy dostęp do gier, które dopiero pojawią się w listopadzie w EA Play, jak choćby Wild Hearts, które zadebiutuje w usłudze 9 listopada.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie