E3 2018 – Spider-Man na konferencji Sony. Jeszcze jedna garść informacji i gameplay

Swoją tegoroczną konferencję na E3 2018, Sony zamknęło grą Spider-Man. Choć wydawałoby się, że o grze wiemy już wszystko, to gameplay pokazał, że sporo jeszcze przed nami.

Sony na E3 2018 – Spider-Man z długim gameplayem

Przygody Człowieka-Pająka zostały na konferencji Sony zaprezentowane dwoma sporymi wideo oraz obszernym komentarzem twórców. W gameplay’u ze szczególną dbałością skupiono się na walkach z bossami. Zobaczyliśmy więc takie postacie jak Rhino, Electro, Vulture’a czy Scorpiona. Nie mogło zabraknąć także Mister Negative’a oraz całej rzeszy pomniejszych przeciwników.

Spider-Man na E3 2018 – grywalne demo

Na gameplay’u jednak się nie skończyło. Wydarzenie Sony zaowocowało także demonstracją gry, a dokładniej pokazem, jak będzie wyglądała rozgrywka w otwartym świecie. Filmik zaczyna się fenomenalnie i robi niemałe wrażenie za sprawą właśnie ujęcia, gdzie Spider-Man przycupnął sobie na jednym z kominów i obserwuje wielkie miasto. Później jest już tylko lepiej. Zresztą – zobaczcie sami: demo znajduje się na końcu tego newsa.

Swoją premierę Spider-Man będzie miał 7 września tego roku, a gra pojawi się jedynie na konsoli PlayStation 4. 

Ewelina Stoj

Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: