E3 2018 – Nioh 2: zapowiedziano powrót łowcy demonów

0 komentarzy

Sony na konferencji E3 zadbało o wielbicieli stricte japońskich klimatów. Najpierw Ghost of Tsushima, a teraz druga część Nioh. 

Sony na E3 – Nioh 2: demon demonem pogania

Nioh 2 była jedną z niespodzianek podczas konferencji Sony. Kontynuacja tego świetnie przyjętego RPG-a akcji ukazana została nieco ponad minutowym trailerem, który to prócz znanych z serii walk nie wnosi niczego więcej niż demony, demony i… demony. Ale dla fanów serii to przecież bardzo dobrze. Wyjątkowi masochiści, którzy uwielbiają planszę „nie żyjesz” odnajdą się w Nioh 2, jak we własnym domu.

Nioh 2 – kontynuacja zapowiedziana

Pierwsza odsłona serii, za która także odpowiadało studio Team Ninja, ukazała się z początkiem 2017 roku i zebrała bardzo dobre recenzje. Historia toczyła się w okresie alternatywnego XV wieku, a główny, złotowłosy bohater imieniem William, miał za zadanie dopaść Edwarda Kelley’ego. Zanim jednak dotarł do głównego antagonisty, zmierzyć musiał się z setką innych, demonicznych wrogów.

Nie wiadomo, czy Nioh 2 trafi na PC tak, jak miało to miejsce w przypadku pierwszej części serii, niemniej produkcja ukaże się na konsoli PlayStation 4. Data premiery jest jednak póki co nieznana.

Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się