Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

E3 2018 – Ghost of Tsushima: samurajskie klimaty na konferencji Sony

Ghost of Tsushima to propozycja od Sucker Punch Productions dla osób, które lubią japońsko-mongolskie i samurajskie przede wszystkim klimaty. Tytuł zawitał na konferencji Sony E3 2018.

Sony na E3 2018 – Ghost of Tsushima

Fabuła Ghost of Tsushima będzie miała miejsce w 1274 roku, w otwartym świecie feudalnej Japonii. Bohater Jin Sakai zmierzy się z najazdami ze strony Mongołów. Otwarty świat będzie typowy dla podobnych produkcji: na mapie znajdziemy mnóstwo ciekawych miejsc jak osady czy świątynie oferujące zadania główne oraz poboczne. Gameplay przedstawiony na E3 pokazuje właśnie kawałek takiego zadania pobocznego.

Ghost of Tsushima – gameplay trailer na E3

Jak widać Ghost of Tsushima uraczy nas pięknymi, japońskimi krajobrazami (o ile nie zaliczy downgrade’u), taktycznymi walkami i niespieszną eksploracją. Jak przystało na Samuraja, Jin przemierzać będzie świat także konno, ale prócz akcji tego typu możemy spodziewać się tajże wspinaczek oraz elementów skradankowych.

Ghost of Tsushima to kolejny eksklusiv na PlayStation 4, a jego premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku. Podobają się Wam takie samurajskie klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%