Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

[E3 2015] – Szepty o Zagładzie to darmowy prolog do StarCraft 2

Blizzard wykorzystał targi E3 2015 do zapowiedzi interesującego prologu. Sprawdźcie szczegóły.

Blizzard zapowiedział właśnie Szepty o Zagładzie, czyli prolog do nadchodzącej trzeciej części StarCrafta 2: Legacy of the Void. Niestety data premiery pozostała nieznana, zarówno prologu jak i dodatku. Wiemy natomiast, że będzie on udostępniony za darmo.

W Szeptach o Zagładzie znajdą się trzy misje, które połączą wydarzenia z Heart of the Swarm (druga część StarCrafta 2) z najnowszą odsłoną trylogii StarCrafta 2, czyli Legacy of the Void. Same Szepty o Zagładzie pojawią się oczywiście przed debiutem Legacy of the Void. Co ciekawe, w lipcu wczesny dostęp do Szeptów Zagłady otrzymają wszyscy, którzy zakupili Heart of the Swarm przedpremierowo.

Rzućcie okiem na poniższy zwiastun.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się