[E3 2015] Ghost Recon: Wildlands niespodzianką od Ubisoftu!

Ubisoft zaprezentował produkcję, której z pewnością nikt się nie spodziewał. Oto pierwszy konkretny filmik z rozgrywki z Ghost Recon: Wildlands.

Na zakończenie pokazu, Ubisoft przedstawił Ghost Recon: Wildlands. Gra zaskakuje pod tym względem, że twórcy (paryski oddział Ubisoftu, który wcześniej stworzył Ghost Recon: Future Soldier) zdecydowali się na otwarty świat. Ten będzie bardzo ciekawy, bowiem jak wynika z zapowiedzi, gracz zostanie przeniesiony w niemal wszystkie rejony świata, gdzie toczą się walki z gangami narkotykowymi.

Ghost Recon: Wildlands obserwujemy akcję zza pleców bohatera, czasami tylko widok zmienia się na FPP (w momencie celowania do wroga lub używania snajperki). Nie zabraknie tutaj efektownych strzelanin, ale także skradania i taktycznej eliminacji wrogów. Niemniej jednak, cały filmik przepełniony jest akcją, nawet z wykorzystaniem pojazdów z pościgami na czele. W grze będzie kampania dla pojedynczego gracza, a także tryb kooperacji dla czterech.


Gra trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC. Data premiery nie została podana. Poniżej prezentujemy rewelacyjne screeny oraz zwiastun wypełniony po brzegi akcją:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

26 Shares
Share26
+1
Tweet