[E3 2014] Lara Croft nie da nam odpocząć? Square Enix rejestruje dwie tajemnicze domeny

Może to oznaczać, że już wkrótce usłyszymy o dwóch nowych gierkach traktujących o przygodach panny Croft.

Studio Square Enix zarejestrowało domeny, które prawdopodobnie zdradzają tytuły nadchodzących produkcji. Pierwszy, to Lara Croft And The Temple Of Osiris. Drugi brzmi: Rise Of The Tomb Raider.


Można mieć tylko nadzieję, że więcej informacji o nowych grach z serii Tomb Raider zostanie zdradzonych podczas startujących dzisiaj targów E3. Serwis CD Action twierdzi – powołując się na własne źródła w Los Angeles – że tak właśnie się stanie.

Portal podaje również, że nowa gra z Larą Croft, ta z podtytułem Temple of Osiris, wcale nie będzie kontynuacją hitu z zeszłego roku. Zamiast tego mamy dostać grę z widokiem izometrycznym, przypominającą tytuł Lara Croft and the Guardian of Light.

Po drugiej produkcji – Rise Of The Tomb Raider – możemy spodziewać się natomiast kolejnej dużej odsłony cyklu. Według nieoficjalnych plotek, budżet tej gry będzie porównywalny z wydatkami na ostatniego Tomb Raidera. Jeśli wspomniane domeny rzeczywiście zwiastują nadejście kolejnych odsłon serii, zapewne dowiemy się o tym jeszcze w tym tygodniu, podczas E3.

Tutaj zobaczysz wszystkie wiadomości dotyczące targów E3 2014

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet