Od dziś na Xbox One znajdziecie nową aplikację

Aplikacja może okazać się całkiem przydatna.

Od dzisiaj aplikacja Spotify jest dostępna na konsolach Xbox One w 34 krajach, w tym w Polsce, zarówno dla użytkowników darmowych, jak i Premium. Integracja jednej z najpopularniejszych platform do słuchania muzyki oznacza, że miliony posiadaczy konsol Xbox One na świecie mogą teraz dowolnie dobrać najodpowiedniejszą oprawę audio do rozgrywki w ulubionych tytułach.

Użytkownicy mogą wybierać piosenki z biblioteki zapisanych utworów, przeszukiwać pełen katalog Spotify zawierający ponad 30 milionów ścieżek lub odtwarzać przygotowane wcześniej playlisty. Posiadacze konsol Xbox One mogą też w prosty sposób tworzyć własne kolekcje muzyczne – odtwarzaniem muzyki na żądanie można sterować bezpośrednio na konsoli za pomocą kontrolera bezprzewodowego Xbox. Konsola pozwala również na sterowanie muzyką bezprzewodowo z aplikacji Spotify na telefonie, tablecie i komputerze dzięki usłudze Spotify Connect.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Sklepie Xbox, a z okazji udostępnienia Spotify na konsolach Xbox One, Microsoft przygotował listę utworów wybranych przez popularnego wśród graczy Majora Nelsona.

Źródło: Microsoft

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.