Od dziś na Xbox One znajdziecie nową aplikację

Od dziś na Xbox One znajdziecie nową aplikację
Newsy XOne

Aplikacja może okazać się całkiem przydatna.

Od dzisiaj aplikacja Spotify jest dostępna na konsolach Xbox One w 34 krajach, w tym w Polsce, zarówno dla użytkowników darmowych, jak i Premium. Integracja jednej z najpopularniejszych platform do słuchania muzyki oznacza, że miliony posiadaczy konsol Xbox One na świecie mogą teraz dowolnie dobrać najodpowiedniejszą oprawę audio do rozgrywki w ulubionych tytułach.

Użytkownicy mogą wybierać piosenki z biblioteki zapisanych utworów, przeszukiwać pełen katalog Spotify zawierający ponad 30 milionów ścieżek lub odtwarzać przygotowane wcześniej playlisty. Posiadacze konsol Xbox One mogą też w prosty sposób tworzyć własne kolekcje muzyczne – odtwarzaniem muzyki na żądanie można sterować bezpośrednio na konsoli za pomocą kontrolera bezprzewodowego Xbox. Konsola pozwala również na sterowanie muzyką bezprzewodowo z aplikacji Spotify na telefonie, tablecie i komputerze dzięki usłudze Spotify Connect.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Sklepie Xbox, a z okazji udostępnienia Spotify na konsolach Xbox One, Microsoft przygotował listę utworów wybranych przez popularnego wśród graczy Majora Nelsona.

Źródło: Microsoft

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie