Startują beta testy Titanfall. Jakie atrakcje dla nas przygotowano?

Miłośnicy sieciowych gier FPS od dawna czekali na ten dzień.

Poza samą grą, zaplanowano inne niespodzianki. Wszyscy chętni mają szansę zobaczyć rozgrywkę na żywo, która nadawana będzie 15 lutego, od godziny 15:00. Zainteresowanych kierujemy na kanał www.twitch.tv/eapolska. W trakcie trwania programu będzie można wygrać wiele interesujących nagród. Biorąc udział w konkursach, przy odrobinie szczęścia wzbogacimy się o darmowe edycje Titanfall w Origin.com, potężne karty graficzne Gigabyte GeForce GTX 760 OC oraz edycje kolekcjonerskie gry.

Wspomniana rywalizacja, której będą mogli przyglądać się gracze z całego świata, zostanie przeprowadzana na komputerach obsługujących karty graficzne GeForce GTX. Nie budzi to jednak zaskoczenia, wszakże NVIDIA jest oficjalnym partnerem imprezy. Korzystając z okazji, promuje ona także program GeForce ShadowPlay. Służy on do nagrywania filmów w trakcie gry, które można później udostępniać znajomym w sieci.


Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet