Dziś premiera Motorsport Manager

Coś dla fanów motoryzacji.

Cenega informuje, że już od dziś w sprzedaży dostępne jest pudełkowe wydanie gry Motorsport Manager. Tytuł ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru i umożliwi rozgrywkę zarówno na komputerach PC z Windows lub Linux, jak i Mac. Dodatkowo, gra posiada tryb umożliwiający grę na mniej wymagających laptopach.

Motorsport Manager jest szczegółowo odwzorowaną grą menedżerską na najwyższym poziomie, skierowaną do fanów motoryzacji. Twoim zadaniem będzie wyszukiwanie kierowców, budowanie bolidów i podejmowanie wielu decyzji w czasie grand prix.

Wydanie pudełkowe zawiera wszystkie dodatki DLC, które ukazały się do tej pory oraz najnowszy dodatek wprowadzający wyścigi GT. Dodatek ten wzbogaca grę Motorsport Manager o zarządzanie zespołem, biorącym udział w tego typu wyścigach. Gracze będą mogli rywalizować w dwóch seriach – będącym swego rodzaju sprawdzianem umiejętności GT Challenger Series oraz prestiżowym International GT Championship. W obu seriach zostały wprowadzone nowe drużyny, kierowcy i zespoły.

Ponadto, wersja pudełkowa uwzględnia aktualizację pozwalającą graczom tworzyć własne drużyny oraz personalizować je własnymi kolorami, nazwami, logiem i strojami, zwiększając tym samym możliwości zarządzania nimi.

Źródło: Cenega

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.