Będzie pudełkowe wydanie Motorsport Manager w Polsce

Poznaliśmy datę wprowadzanie pudełkowej wersji Motorsport Manager do naszego kraju.

Cenega informuje, że do jej planu wydawniczego trafiło pudełkowe wydanie gry Motorsport Manager. Gra ukaże się 24 marca 2017 roku i będzie umożliwiać rozgrywkę zarówno na komputerach PC z Windows lub Linux, jak i Mac.

Motorsport Manager jest szczegółowo odwzorowaną grą menedżerską na najwyższym poziomie skierowaną do fanów motoryzacji. Twoim zadaniem będzie wyszukiwanie kierowców, budowanie bolidów i podejmowanie wielu decyzji w czasie grand prix.

Wydanie pudełkowe zawierać będzie wszystkie dodatki DLC, które ukazały się do tej pory oraz najnowszy dodatek, który został ogłoszony dzisiaj – wprowadzający wyścigi GT. Dodatek ten ukaże się 22 lutego i wzbogaci grę Motorsport Manager o zarządzanie zespołem biorącym udział w tego typu wyścigach. Gracze będą mogli rywalizować w dwóch seriach – będącym swego rodzaju sprawdzianem umiejętności GT Challenger Series oraz prestiżowym International GT Championship. W obu seriach zostaną wprowadzone nowe drużyny, kierowcy i zespoły.

Ponadto, wersja pudełkowa uwzględniać będzie aktualizację, która ukaże się 22 lutego, pozwalającą graczom tworzyć własne drużyny oraz personalizować je własnymi kolorami, nazwami, logiem i strojami, zwiększając tym samym możliwości zarządzania nimi.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.