Polscy filmowcy obnażą mroczne życie influencerów. Znane nazwiska w obsadzie

Dziewczyna Influencera obnaży mroczne sekrety polskich celebrytów
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Dziewczyna Influencera to nowy polski film, który traktować ma… no, zgadliście, o influencerach. Obraz zapowiada się co najmniej mocno.

Jak jednak interpretować to “mocno”? Czy jako prawdziwe ukazanie rzeczywistości internetowych gwiazd, która nie jest wcale usłana różami? Czy może raczej jako formę zaatakowania widza tym, co oczywiste? Od zawsze powtarza się, że internetowi celebryci fajnie wyglądają głównie na Instagramie, a w praktyce jest zupełnie inaczej. Dzieci i młodzież często nie zdają sobie z tego sprawy, więc marzą o byciu sławnymi u popularnymi, nie wiedząc, co na nie czeka. I pod tym kątem, trzeba przyznać, film ma zadatki na dość “informatywny” obraz.

Dziewczyna Influencera obnaży mroczne sekrety polskich celebrytów

Dziewczyna Influencera chce też niejako skorzystać z głośnej afery Pandora Gate i pogromu polskiego YouTube’a. To jeden z przykładów, które świadczyć mają o tym, że prócz malowniczych widoków i ładnych zdjęć, otrzymamy historię mocno podszytą dramatem. Tak przynajmniej film kreują twórcy. Aby jeszcze bardziej zachęcić widzów do pójścia do kina, w obsadzie znajdziemy mnóstwo wielkich nazwisk.

W rolach głównych w filmie, który zabierze widza w zapierającą dech w piersiach podróż po najbardziej malowniczych zakątkach Europy, zobaczymy: debiutującą Karinę Rezner, Olgę Kalicką, Kamila Wodkę, Mateusza Banasiuka, Joannę Koroniewską-Dowbor, Rafała Królikowskiego, Magdalenę Czerwińską, Karolinę Szymczak, Dominikę Kachlik, Michała Piróga i Patryka Szwichtenberga oraz imponującą plejadę internetowych sław. Wśród nich, m.in.: współzałożyciel i współwłaściciel Fame MMA Wojtek Gola, influencerzy i influencerki: Mrs. Lillyy, Grupa 6IXTEEN, Barbara Sarah Szczypiór “Barbeliciouss”, modelka Anna Maria Olbrycht oraz model i twarz marek Campari, Bvlgari, Aston Marin – Kevin Lutolf. Wspólnie ujawnią oni ciemne aspekty życia idoli, na co dzień schowane za błyszczącymi ekranami smartfonów i zdemaskują prawdziwe oblicze internetowego show-biznesu.

– chwalą się twórcy (za Film WP)

Film skupi się na opowiedzeniu historii wschodzącej gwiazdy internetu, Zosi. Dziewczyna odkrywa, że jej chłopak (również znana internetowa persona) ma romans. Wokół tego zaczyna narastać medialny szum, więc influencerka dołącza do największych gwiazd internetu, aby udać się w rajs po najbardziej malowniczych zakątkach świata. Niestety, nie wszystko jest takie piękne, bo medialna afera zatacza coraz szersze kręgi, a przeszłość Zosi nie daje o sobie zapomnieć.

Dziewczyna Influencera trafi do polskich kin 2 lutego 2024 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij: