Dying Light: The Following – zobaczcie, jak działa nowy system wyzwań

Techland zaprasza na świeżą porcję informacji na temat rozszerzenia do Dying Light.

Wraz z premierą 9 lutego 2016 na PC, Xbox One i PlayStation 4, Dying Light: The Following – Enhanced Edition wprowadzi sporo dodatkowej zawartości i funkcji. Dziś Techland prezentuje drugi materiał wideo z serii Highlight, w którym producent przedstawia trzy różne kategorie nowego systemu wyzwań, tzw. Bounties.


– Teraz, gdy Enhanced Edition jest już w złocie, możemy skupić się na udzielaniu fanom informacji nt. usprawnień, które wprowadziliśmy – mówi Maciej Binkowski, główny projektant gry. – Dzisiaj przedstawiamy ‘Bounties’. W wielkim skrócie są to wyjątkowe cele które zmieniają się każdego dnia. W efekcie zawsze znajdzie się powód, by znów zagrać, najlepiej z przyjaciółmi, nawet jeśli zrobiłeś wszystkie misje i wyzwania. ‘Bounties’ to świetny sposób na dodatkowe punkty doświadczenia, zwłaszcza w nowych Poziomach Legendy, które będą odblokowane po wymaksowaniu podstawowych drzewek rozwoju – dodaje Binkowski.

‘Bounties’ będą częścią Dying Light: The Following – Enhanced Edition. Gracze, którzy już mają podstawową wersję gry otrzymają Bounties i mnóstwo innych usprawnień w formie darmowej aktualizacji wypuszczonej w tym samym czasie.

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

14 Shares
Share14
+1
Tweet