Dying Light: The Following – ogromne fabularne DLC oficjalnie! A w nim…

Techland potwierdza, że pracuje nad dużym dodatkiem do Dying Light, który wprowadzi do tytułu z zombiakami sporo nowości.

Dying Light: The Following to ogromne rozszerzenie, pełne zupełnie nowych, rewolucyjnych elementów rozgrywki. Jest to coś wielkiego, co nada grze zupełnie nowego smaku. Sama nowa mapa ma rozmiar wszystkich obszarów z Dying Light razem wziętych – tłumaczy Tymon Smektała z polskiego studia.


Zwracamy baczną uwagę na informacje płynące od fanów, by lepiej ukształtować to, co tu tworzymy. Mamy nadzieję, że ludzie dostrzegą, że to nowe rozszerzenie jest skierowane przede wszystkim do fanów – dodaje producent.

Dying Light: The Following będzie do pobrania za darmo dla osób, które posiadają przepustkę sezonową do Dying Light. Reszta graczy zapłaci za dodatek, lecz jeszcze nie poznaliśmy jego ceny.

DLC zostanie zaprezentowane za zamkniętymi drzwiami podczas targów Gamescom, które startują na początku przyszłego miesiąca. Niedługo po tym zostanie ujawnione publicznie.

O czym opowie fabuła Dying Light: The Following? Na razie nie zdradzono. Z innych ciekawostek wiadomo natomiast, że w grze pojawią się pojazdy terenowe typu buggy. Poniżej graficzka oraz dwa screeny z DLC.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

26 Shares
Share26
+1
Tweet