Duża promocja na Uncharted 4 w PlayStation Store

Duża promocja na Uncharted 4 w PlayStation Store
Newsy PS4

Tak pokaźna obniżka na pewno zadowoli fanów cyfrowej dystrybucji. 

Uncharted 4 to najprawdopodobniej najgłośniejszy i najlepszy dotychczas tytuł tego roku. Ciężko znaleźć posiadacza PS4, który nie chciałby zagrać w najnowszą produkcję studia Naughty Dog. Na przeciw graczom wychodzi Sony, które znacząco obniżyło cenę za podstawową wersję gry oraz Deluxe Edition.

Podstawkę można dostać już za 169 zł, a Deluxe za 229 zł. To wciąż dużo jak na wersję cyfrową biorąc pod uwagę to, że w tej cenie możemy zakupić wersję pudełkową gry. Z drugiej strony wersje cyfrowe w PS Store potrafią kosztować po 200-220 zł nawet rok po premierze i to nie za takie szlagiery jak Uncharted 4. Jest to więc prawdziwa okazja dla gracza, który nie jest fanem pudełek.

A wy już ograliście najnowsze Uncharted? A może skorzystacie z oferty Sony? O tym czy warto pisał kilka tygodni temu Robert Ocetkiewicz recenzując grę:

Naughty Dog nie kłamało twierdząc, że w przypadku czwartej części Uncharted dostaniemy grę bardziej dojrzałą fabularnie, większą pod względem świata i piękną od strony wizualnej. Na każdym z tych trzech pól, Kres Złodzieja nie zawodzi sprawiając, że nie mogłem wyjść z podziwu od momentu odpalenia pierwszego rozdziału, aż do napisów końcowych, które nastąpiły po około 15 godzinach. To na pewno był dla mnie najprzyjemniej spędzony czas przy PlayStation 4. Czy najlepszy w ostatnich latach? Tego bym już nie powiedział, ale z pewnością Uncharted 4 plasuje się bardzo wysoko w moim rankingu gier, które po prostu trzeba przeżyć. Tak – przeżyć, bo czwartą część przygód Nathana Drake’a bardziej się przeżywa niż tylko w nią gra.

Pełną recenzję znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie