Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

DualSense prosty w personalizacji? Ciekawostka na wagę złota

Sony nie ujawniło wielu detali odnośnie kontrolera DualSense. Okazuje się, że pad do PS5 będzie idealnym materiałem do personalizacji sprzętu.

Kontroler do PlayStation 5 wciąż kryje wiele tajemnic. Gracze stale odkrywają nowe funkcje i smaczki w padzie DualSense, a Sony milczy.

Okazuje się, że urządzenie może być idealnym materiałem do modyfikacji wyglądu. W sieci pojawił się ciekawy filmik prezentujący dość istotny szczegół.

Jak widzicie, przedni panel kontrolera da się bez problemu zdjąć. Wątpliwe, aby był to błąd konstrukcji tym bardziej, że tak łatwo go odkryć.

Wiele wskazuje więc na to, że Sony celowo zastosowało takie rozwiązanie i być może planuje w przyszłości wypuścić specjalne nakładki na pada, które pozwolą zmienić jego wygląd.

Podobnie sprawa wygląda w przypadku bocznych paneli samej konsoli PS5. Możliwe, że Sony chce dodatkowo zarobić na akcesoriach do personalizacji swojego sprzętu, co zdaje się być dość logiczne. Niskie ceny nowej generacji wymuszają na producentach nietypowe rozwiązania i ciężko ich za to winić.

Ciekawe co jeszcze skrywa DualSense. Urządzenie zdaje się być bardzo zaawansowane i jeśli kryje w sobie jeszcze jakiś sekret, to z pewnością nie umknie on uwadze ciekawskich graczy. Pozostaje tylko czekać na kolejne filmy z ujawnieniem nowych funkcjonalności.

PlayStation 5 zadebiutuje w Polsce już 19 listopada. Konsola trafiła już do największych redakcji i stopniowo wiemy o niej coraz więcej względem tego, co zdążyło do tej pory pokazać Sony.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się