Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

DualSense może zaoferować o 3-4 godziny dłuższą żywotność baterii niż DualShock 4

Nowy pad do PlayStation ma rozwiązać jeden z największych problemów poprzednika – tak przynajmniej sądzi użytkownik forum Reddit, który dla uwiarygodnienia informacji dołącza krótki filmik z DualSense. 

Forumowicz o pseudonimie viper_on_fire napisał na Reddicie, że pad DualSense na pojedynczym ładowaniu jest w stanie wytrzymać od 3 do 4 godzin dłużej niż DualShock 4. Ma na to zapewne wpływ rezygnacja Sony z mocnego podświetlenia kontrolera.

Użytkownicy Reddita nie są wiarygodnym źródłem informacji – tego typu wiadomość mogła zostać wymyślona przez każdego. Jednak w odpowiedzi na zarzuty innych forumowiczów viper_on_fire opublikował w internecie krótki, kilkusekundowy filmik, na którym pokazuje pada – i to ma trochę zwiększyć wiarygodność wypowiedzi.

Post i film dość szybko zniknęły z miejsca publikacji, ale w sieci fruwają ich kopie (poniżej zamieszczamy wspomniane wideo, a nawiązanie do posta znajdziecie tutaj).

PS5, a wraz z nim DualSense, trafi do graczy w okresie świątecznym 2020.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się