Driveclub VR kontra zwykła wersja. Ogromna różnica

Driveclub VR kontra zwykła wersja. Ogromna różnica
Newsy PS4

Kto by się spodziewał, że VR zjada tyle mocy.

Digital Foundry przygotowało materiał wideo, w którym porównuje Driveclub w wersji na gogle VR ze zwykłą wersją. Twórcy gry zmuszeni byli na spore cięcia, aby produkcja działała z użyciem wymienionego sprzętu. Brakuje więc wielu detali jak flag, kibiców oraz innych efektów graficznych.

Zerknijcie na poniższy materiał wideo i dajcie koniecznie znać, co o tym sądzicie. Od razu widać, która wersja jest która. Ciekawe, jak będzie z innymi grami.

Driveclub z wielką aktualizacją

Driveclub kilka tygodni temu dostało sporych rozmiarów darmowe DLC, które waży aż 5.75 GB. Co znajduje się w tak dużym pliku? 15 tras, które wcześniej były dostępne tylko w Driveclub VR (specjalnej wersji przeznaczonej na PlayStation VR) oraz kilka odwróconych wersji już istniejących.

Patch zawiera jednak smutną wiadomość. Będzie to prawdopodobnie ostatnie DLC wydane dla Driveclub.

Dziękujemy za wsparcie. Dziękujemy za zaangażowanie. Żegnajcie – czytamy w notce opisującej aktualizację.

Wygląda więc na to, że nie będzie już więcej dodatków do gry. Czyżby też zabrakło w przyszłości aktualizacji ulepszającej grafikę w wersji na PlayStation 4 Pro? To nie zostało potwierdzone.

Driveclub VR w pełnej krasie

Mamy okazję zobaczyć, jak zestaw składający się z gry oraz gogli prezentuje się w akcji. W połączeniu z kierownicą wygląda to naprawdę na przednią zabawę.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie