Gdzie kupić Dragon’s Dogma 2? Najnowszy hit już od 249 zł

Dragon's Dogma 2
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

W miniony piątek swoją premierę miała gra Dragon’s Dogma 2. Wyczekiwany tytuł RPG od Capcomu mimo afery z mikropłatnościami jest wciąż bardzo udaną grą. Nie dziwią gigantyczne liczby na Steam i innych platformach. Jeżeli też chcecie rozpocząć swoją przygodę, to znaleźliśmy dla was najlepsze oferty na tytuł na wszystkich dostępnych platformach. Trzeba przyznać, że nie jest zbyt drogo!

Dragon’s Dogma 2 – ile kosztuje i gdzie kupić?

Dragon’s Dogma 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Seria powróciła 22 marca po 12 latach przerwy, w czasie której fani niecierpliwili się, licząc na udany i jeszcze lepszy sequel. Mimo kontrowersyjnego systemu mikropłatności, premiera się udała. W grze na Steam zameldowało się jednocześnie 200 tysięcy osób, które nadal chętnie wracają do świata gry, aby spędzić w nim kolejne godziny. To po prostu szalenie udana produkcja, która potwierdza, że gry RPG są od jakiegoś czasu w niezwykłej formie.

Gra ukazała się na PC, PS5 i Xbox Series X|S. Specjalnie dla was zebraliśmy najlepsze oferty na ten tytuł, które można znaleźć obecnie w sklepach internetowych. Na szczęście ceny wcale nie są wygórowane. Oto nasze propozycje:

PC:

PlayStation 5:

Xbox Series X:

Każda z przedstawionych ofert dotyczy wersji pudełkowej gry.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie