Downgrade w Call of Duty: Infinite Warfare? Wręcz odwrotnie

Produkcja od Infinity Ward zdaje się wyglądać lepiej niż podczas pierwszej prezentacji.

Deweloperzy pokazali niedawno świeżutki fragment rozgrywki z Call of Duty: Infinite Warfare, który przedstawiał 12 minut z kampanii fabularnej tego tytułu. Wystarczyło kilkanaście godzin i już mamy porównanie od YouTube’ra posługującego się pseudonimem Cycu1, który zestawił kilka scen z nowego gameplay’u z podobnymi, pochodzącymi z materiału zapowiadającego nadchodzącą odsłonę CoD.

Przyzwyczailiśmy się ostatnio do tego, że niektóre wielkie produkcje potrafią z kolejnymi trailerami wyglądać coraz gorzej lub przynajmniej tak samo. W przypadku Call of Duty: Infinite Warfare jest na szczęście inaczej i zamiast obniżenia jakości grafiki, przedstawiony świat prezentuje się o wiele ładniej. Poprawiono przede wszystkim efekty wizualne i zastosowano nieco inną kolorystykę. Dzięki temu poligon zdarzeń wygląda mniej sztucznie i na pewno jest mu bliżej do realnego świata. Na niektórych kadrach można dostrzec co prawda mniejszą szczegółowość tekstur, lecz ogólny obraz najnowszego gameplay’u jest zdecydowanie na plus.

Sami zerknijcie na porównanie przygotowane przez Cycu1 i dajcie znać, jak oceniacie postęp prac nad Call of Duty: Infinite Warfare:

Poniżej wrzucamy z kolei pełne 12 minut nowego materiału, który posłużył do przygotowania porównania grafiki. Zobaczycie na nim, że kampania fabularna Call of Duty: Infinite Warfare rozpoczyna się naprawdę emocjonująco, czyli miażdżącym atakiem w Genewie, który przeprowadza grupa Settlement Defense Front. To odłam rebeliantów, którzy całe lata temu odłączyli się od United Nations Space Alliance (UNSA), czyli organizacji rządowej pragnącej wyruszyć na podbój układu słonecznego. Gracz wciela się w kapitana Reyesa – pilota Tier 1 Special Operations. Na początek naszym celem będzie przedarcie się przez atakowane miasto, by dotrzeć do statku kosmicznego i ruszyć w przestrzeń kosmiczną.

Przypominamy, że premiera Call of Duty: Infinite Warfare została zaplanowana na 4 listopada tego roku. Zagramy na PC oraz konsolach obecnej generacji, czyli PlayStation 4 oraz Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.