Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

DOOM Zero rozwija klasyczne odsłony serii. Nowe poziomy i nie tylko

Kultowe strzelanki od id Software wzbogaciły się o nową zawartość. DOOM Zero wprowadza do pierwszych odsłon serii masę świeżej treści.

DOOM był prawdziwym kamieniem milowym w historii gamingu. Jedna z pierwszych strzelanin z perspektywy pierwszej osoby na stałe wbiła się w popkulturę i jest kojarzona nie tylko przez graczy, ale też osoby niezwiązane z branżą. Fenomen gry można śmiało porównać do chociażby Mario czy Pokemonów.

Bethesda doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że marka, którą trzyma pod skrzydłami wciąż jest bardzo istotna w gamingu. Fenomen DOOM-a wciąż dotyczy nie tylko nowych produkcji, ale też klasycznych odsłon cyklu.

Wydawca postanowił wzbogacić klasyczne produkcje o darmowy pakiet DLC nazwany DOOM Zero. Został on opublikowany z okazji 25 urodzin drugiej odsłony serii i jest kompatybilny z pierwszymi dwiema grami.

Pakiet wprowadza do gry następujące nowości:

  • 32 nowe poziomy
  • Nowa muzyka
  • Kilku nowych przeciwników
  • Świeża muzyka i dźwięki

DOOM Zero możecie pobrać w tym miejscu. Paczka treści jest dostępna zupełnie darmowa.

Jak widać DOOM jest nieśmiertelny i nawet jeśli Bethesda odpuści dodawanie tego typu pakietów do klasycznych gier, to fani wciąż będą tworzyć nowe modyfikacje. Choć pierwsza Zguba ma na swoim karku już prawie trzy dekady, to wciąż potrafi bawić pomimo archaicznej oprawy i mechanik.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się