Powstał mod do DOOMa, który zmienia gracza w ninję. Zobaczcie ciachanie wrogów na wideo

DOOM Shinobi - walka
PC

Powstała modyfikacja do popularnej gry DOOM, która zmienia głównego bohatera w shinobi. Gracz jako ninja sieka na kawałeczki wszystkie demony przy pomocy wielu broni, które możecie kojarzyć z japońskiej kultury.

Autorem poniżej przedstawionego dzieła jest Edy Pagaza, który dokumentuje rozwój swoich prac m.in. na Twitterze oraz na Patronite. Zobaczcie, jak świetnie prezentuje się demo, które możecie ujrzeć na poniższym nagraniu:

Pierwszą najbardziej zauważalną rzeczą zmiana kamery pierwszoosobowej na TPP. Uważam to za cenny zabieg, ponieważ dzięki niemu można jeszcze lepiej przyglądać się każdej z efektownych animacji. Fenomenalnie wygląda bieganie po ścianach, używanie szerokiej katany oraz ładowany atak, który pozwala naraz ściąć kilkunastu wrogów.

Ciężko nie odnieść mi wrażenia, że wiele dźwięków z moda pochodzi bezpośrednio z popularnego anime Naruto (być może nawet z którejś z gier bazujących na wymienionej licencji). Jestem wręcz pewien, że bardzo podobne dźwięki mogłem usłyszeć podczas oglądania wymienionego serialu. Też tak sądzicie? Dajcie znać w komentarzach na temat swojej opinii.

DOOM Shinobi możecie pobrać stąd.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie