Świetne wieści dla posiadaczy Nintendo Switch oczekujących premiery DOOM

Jedna z najbardziej krwawych gier na obecną konsolę od Big N.

Bethesda ujawnia oczekiwaną przez wielu posiadaczy Nintendo Switch datę. Premiera DOOM na wspomnianym sprzęcie – choć początkowo była planowana na święta tego roku – nastąpi nieco wcześniej. Zagramy już 10 listopada!

Wersja DOOM na Switch otrzyma kampanię fabularną, tryb multiplayer i wszystkie dodatki, które zostały wcześniej wydane do omawianej produkcji. Poniżej możecie zobaczyc materiał z nowymi fragmentami rozgrywki.

11 premier gier na obecny tydzień. Ekskluzywnie dla PS4, bulwersujący humor, chwila prawdy dla twórców Gothica…

DOOM to nie jedyna gra, którą Bethesda wesprze Nintendo Switch. 17 listopada na owej konsoli wyląduje The Elder Scrolls V: Skyrim, a w przyszłym roku sprzęcik dostanie Wolfenstein II: The New Colossus.

Skyrim na Switch został ujawniony w czerwcu i będzie zawierał zupełnie nowe funkcje rozgrywki, takie jak sterowanie ruchem w walce i przy wyłamywaniu zamków, stroje i wyposażenie z The Legend of Zelda oraz dodatkowe łupy odblokowane poprzez kompatybilne amiibo The Legend of Zelda. Oprócz tych nowych funkcji, Skyrim na Switch zawierać będzie także wszystkie oficjalne dodatki: Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.