DOOM Eternal vs DOOM 2016 – porównanie zabójstw chwały

0 komentarzy

W nadchodzącej odsłonie DOOM nie zabraknie mięska w postaci Glory Kills, które zostały nieco zmodyfikowane w porównaniu z poprzednią odsłoną. Zerknijcie na różnice.

Wczoraj mogliśmy nasycić oczęta nowym gameplaye’m z DOOM Eternal w polskiej wersji językowej oraz zobaczyliśmy wszystkie zabójstwa chwały, które są kwintesencję krwistej rozwałki. Dzisiaj pora porównać, jak odświeżone ciosy wykończeniowe wypadają na tle tych, które znamy z DOOM wydanego w 2016 roku.

DOOM Eternal vs DOOM 2016

Za poniższe porównanie, jak i wspomniane przed chwilą materiały, odpowiada YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1. Zmontował on naprawdę świetny filmik, który pokazuje dokładnie różnice pomiędzy nowymi i starymi Glory Kills.

To trzy minuty wyrywania flaków, wyciągania oczu (i ten dźwięk korka od butelki – przewijajcie na 1:49) oraz rozszarpywania, wysadzania i innych paskudnych fatality. Jest moc! Największa różnica pomiędzy tym co było, a tym co będzie, wynika z nowych umiejętności naszego bohatera. Zamiast gmerać łapami we wnętrznościach demonów, posiłkujemy się ostrzem umieszczonym na przedramieniu.

Które zabójstwo chwały najbardziej się Wam podoba?

Data premiery gry została wyznaczona na 20 marca. Piekło rozpocznie się wówczas na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Posiadacze Nintendo Switch otrzymają swoją wersję gry w okresie późniejszym (nieznanym), ale jeszcze w tym roku.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się