Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

DOOM Eternal otrzyma masę nowej zawartości. Zapowiedź aktualizacji

Bethesda zamierza dalej rozwijać świetne DOOM Eternal. Gra ma otrzymać sporo nowej zawartości w 2021 roku, w tym drugą część DLC Ancient Gods.

Najnowsza odsłona serii DOOM to spełnienie marzeń nie tylko fanów uniwersum, ale też miłośników szybkich strzelanek z perspektywy pierwszej osoby. Gra sprzedała się wyśmienicie i zebrała szereg skrajnie pozytywnych ocen, więc Bethesda zamierza dalej inwestować w Eternal.

Deweloperzy z id Software podzielili się swoimi planami na przyszły rok na Twitterze. Wiele wskazuje na to, że fani nowej Zguby będą mieli ręce pełne roboty. Poza drugą częścią DLC The Ancient Gods, twórcy przygotowują masę dodatkowej zawartości.

Przede wszystkim Nintendo Switch otrzyma wspomniane wyżej rozszerzenie fabularne. Do tej pory posiadacze hybrydy Nintendo musieli zadowolić się podstawową wersją Eternal. Dodatkowo trwają prace nad next-genowym portem gry.

DOOM Eternal wzbogaci się też o bardziej poboczną, choć równie interesującą zawartość. Moduł BATTLEMODE zyska nowe mapy, grywalne demony i odświeżony system rywalizacji. Ponadto id Software wciąż pracuje nad trybem inwazji, o którym powinniśmy usłyszeć więcej za jakiś czas.

Nowości będzie więc naprawdę dużo i jeśli spodobała się Wam nowa odsłona krucjaty DOOM Slayera, to z pewnością nie będziecie się nudzić. Dobrze wiedzieć, że Bethesda nie ograniczy się tylko do fabularnego rozszerzenia historii Eternal.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się