Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Don’t Starve gratis dla posiadaczy Vity

Jednak do tego trzeba spełnić pewien warunek.

Klei Entertainment właśnie podało, że każdy kto zakupił Don’t Starve na PlayStation 4, będzie mógł za darmo pobrać wersję na przenośną konsolę Sony. Chodzi o najnowszą edycję gry The Giant Edition zawierającą dodatek Reign of Giants. Don’t Starve było na początku tego roku dostępne za darmo dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus. Każdy kto w tamtym czasie pobrał grę, teraz może otrzymać darmową kopię na PS Vitę od 2 sierpnia.

Co jednak ważne, ze względu na pewne zmiany w samym kodzie gry, nie jest możliwe przeniesienie swoich dokonań z wersji PS4 do PS Vity.

Z kolei ci gracze, którzy nie zdążyli pobrać produkcji w ramach PlayStation Plus, mogę grę kupić w PSN za około 15 dolarów. Sam dodatek Reign of Giants to z kolei wydatek 5 dolarów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się