Twórcy Domu z papieru dziękują fanom w wyjątkowy sposób. „Ruch Oporu tworzycie Wy”

Dom z papieru
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Twórcy serialu Dom z papieru podziękowali swoim fanom w wyjątkowy sposób. Szczegóły zdradza Pedro Alonso wcielający się w Berlina.

Fanów upamiętniono zgodnie z hasłem „Ruch Oporu tworzycie Wy”. Informacje przekazuje serialowy Berlin na filmie zaprezentowanym niedawno przez profil Netflixa na YouTube:

Jak mówi serialowy Berlin, to właśnie dzięki fanom historia Domu z papieru toczy się dalej. Twórcy postanowili zatem uhonorować widzów w specjalny sposób. Imiona 100 fanów z całego świata dodano do napisów końcowych serialu. W ten sposób ekipa pragnie docenić zarówno samo oglądanie La Casa de Papel, jak i wszelkie prace związane z jej tematem; powyższy materiał przedstawia zresztą ich ułamek, m.in. grafiki, tatuaże czy indywidualne aranżacje Bella Ciao, piosenki, która niejednemu fanowi chodziła po głowie przez długi czas. Choć wybrano 100 imion, ten zbiór symbolizuje oczywiście wszystkich miłośników produkcji – w tym również Was.

Dom z papieru zebrał miliony fanów na całym świecie. Dzięki ogromnej popularności w planach jest już spin-off produkcji; nadchodzący serial będzie natomiast opowiadał historię Berlina.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie