Twórca Domu z papieru stworzy kolejny serial dla platformy Netflix

Denver w serialu Dom z papieru
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Álex Pina, czyli twórca serialu Dom z papieru, odnowił swoją umowę z platformą Netflix. W jej ramach stworzy nowy serial.

Oprócz zapowiedzianego już spin-offu poświęconego Berlinowi hiszpański scenarzysta ma w planach jeszcze jedną produkcję. Jej powstanie umożliwia nowa umowa z Netfliksem. Pina podkreślił w swoim oświadczeniu, że platforma obdarzyła go wielkim zaufaniem, do czego przyczynił się oczywiście Dom z papieru i jego ogromny sukces. Z tego względu Netflix daje Pinie wolną rękę, aby ten mógł nadal kręcić „ryzykowne i nietypowe” produkcje.

Nowy serial nie ma jeszcze tytułu, nie wiadomo także, jak potoczy się jego fabuła. Produkcję zainspirował artykuł w hiszpańskiej gazecie opowiadający o zwiększonym popycie na bunkry, jaki zauważono w czasach pandemii. To jedyna informacja, jaką twórca podał w kontekście nadchodzącego serialu; kolejne szczegóły zapewne pojawią się już niebawem.

Choć to właśnie Dom z papieru cieszy się największą popularnością wśród produkcji Áleksa Piny, scenarzysta ma na swoim koncie także inne tytuły. Współtworzył m.in. takie seriale jak Uwięzione czy Sky Rojo, które również można oglądać na platformie Netflix.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie