Pobierajcie za darmo dodatki do Battlefield 1 i Battlefield 4

Pobierajcie za darmo dodatki do Battlefield 1 i Battlefield 4
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Electronic Arts oraz DICE dają nam jeszcze jedną szansę, by sięgnąć po dodatki do Battlefield 1 i Battlefield 4 zupełnie za darmo. Tym razem możemy pobierać 3 DLC, oto linki i szczegóły.

EA informuje, że na tegorocznych targach Gamescom poznamy nowe informacje na temat nadchodzącego Battlefield 5. Tym czasem możemy ponownie sięgnąć po darmowe dodatki do wcześniejszych odsłon serii. Wszystkie 3 DLC możemy pobrać za free do 21 sierpnia w wersjach na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One (w chwili pisania newsa dodatek jeszcze jako płatny w PS Store, więc czekajcie na aktualizację sklepu).

Dodatki do Battlefield za darmo:

Battlefield 1 „Apokalipsa”

Pobierz Battlefield 1 „Apokalipsa” na swoją platformę

Dodatek Battlefield 1 „Apokalipsa” przedstawia najbrutalniejsze walki Wielkiej Wojny, ukazane na czterech mapach, wliczając w to cichą i spokojną niegdyś wioskę Passchendaele oraz bujne swego czasu pola pszenicy nad Sommą. Konflikt ten zmienił krajobraz Belgii i Francji w sieć okopów, zniszczonych domów oraz licznych lejów po wybuchach bomb.

Dodatek umożliwi graczom korzystanie z nowych rodzajów broni, gadżetów i pojazdów, takich jak stłuczona butelka do walki wręcz, działo ppanc. piechoty oraz karabin Howell Automatic.

Battlefield 4 „Wojna na morzu” i „Chińska nawałnica”

Gracze po raz kolejny będą mogli otrzymać za darmo dodatki do Battlefield 4, inspirowane krajem smoków. Waszym pierwszym celem w Battlefield 4 „Wojna na morzu”, dostępnym za darmo dla posiadaczy Battlefield 4 do 21 sierpnia 2018 r., jest Morze Południowochińskie. W tym dodatku znajdziecie pięć nowych broni oraz poduszkowiec na mapie „Bitwa o Spratly” – jednej z największych map w historii serii Battlefield – a także trzy inne mapy.

Pobierz Battlefield 4 „Wojna na morzu” na swoją platformę

Przenieście walkę z morza na ląd w dodatku Battlefield 4 „Chińska nawałnica”, także dostępnym za darmo do 21 sierpnia 2018 r. Będziecie mogli przetestować nowe rodzaje broni, a także motocykl do jazdy terenowej, na mapach „Jedwabny szlak”, „Szczyty Guilin” oraz „Smocza przełęcz”.

Pobierz Battlefield 4 „Chińska nawałnica” na swoją platformę

Źródło: EA, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie