Dodatek Wiedźmin 3: Krew i Wino. Premiera w pierwszej połowie 2016 roku

Czyżby drugi duży dodatek do Wiedźmina 3 miałby się nieco spóźnić?

Dziś ma miejsce premiera pierwszego dużego dodatku do Wiedźmina 3: Dziki Gon o podtytule Serca z Kamienia. Przy okazji tego debiutu, CD Projekt RED wypuścił informację prasową w której przypomina także o premierze drugiego dodatku Krew i Wino. Jest tam zawarte zdanie, które mówi, że premiera Krew i Wino nastąpi w pierwszej połowie kolejnego roku. Czyżby małe opóźnienie?

Wcześniej CD Projekt RED wspominał o premierze tego rozszerzenia jeszcze w pierwszym kwartale przyszłego roku i w zasadzie większość mediów obstawiała okolice marca. Skoro więc teraz jest mowa o pierwszej połowie, raczej są małe szanse, że zobaczymy ten dodatek do marca. Oczywiście może być inaczej, ponieważ oficjalna data premiery nie została jeszcze ujawniona. Biorąc jednak pod uwagę powszechne przesuwanie dat premier w branży, możemy być niemal pewni, że prędzej zobaczymy ten dodatek przed końcem pierwszej połowy przyszłego roku niż w pierwszym kwartale.

Dodatek Krew i Wino to historia osadzona w zupełnie nowym regionie świata Wiedźmina – Toussaint. Przejście go ma zając około 20 godzin.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

36 Shares
Share36
+1
Tweet