Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Dodatek do Diablo 3 mega popularny. 2,7 miliona kupców w tydzień!

Blizzard ma powody do radości. Diablo 3: Reaper of Souls okazał się strzałem w dziesiątkę.

Wspomniana liczba 2,7 mln sprzedanych kopii dotyczy wersji pudełkowych oraz elektronicznych – zarówno na PC, jak i na Maki. Blizzard zdradził również, że od premiery Żniwiarza Dusz, czyli od 25 marca, finałowego bossa pokonano już 1,5 miliona razy.

Reaper of Souls jest pierwszym rozszerzeniem do Diablo 3. Dodatek wprowadza do gry piąty akt, będący kontynuacją historii z podstawki. Dostajemy również szóstego bohatera. Jest nim ciężkozbrojny Krzyżowiec, odpowiednik Paladyna z poprzedniej części serii. Hordy wroga również zostały wzmocnione. Dodatek wprowadził nowe rodzaje przeciwników, w tym upadłe anioły.

Rozszerzenie pozwala levelować kierowanej przez nas postaci do 70 poziomu. W konsekwencji każda klasa może zdobyć nowe umiejętności oraz runy. Ponadto zmodyfikowano system zdobywania łupów. Po zainstalowaniu dodatku pokonani wrogowie zostawiają po sobie mniej przedmiotów, ale za to są one bardziej wartościowe.

Diablo 3:Reaper of Souls – zobacz, jak się prezentuje

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się