Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Dodatek do Call of Duty: Advanced Warfare z zombie dostał nowy zwiastun

Sledgehammer Games odświeża swojego najnowszego FPS-a. Dziś premiera kolejnego dodatku do Call of Duty: Advanced Warfare.

Dziś debiutuje nowe DLC Call of Duty: Advanced Warfare z Exo Zombies na czele. Po raz kolejny gracze będą mogli rozpruwać nieumarłych. W ramach dodatku twórcy oferują nie tylko nową opowieść, ale także cztery nowe mapy, które posłużą do rozgrywki w sieci (Parliament, Kremlin, Compound i Skyrise).

Ponadto dostępne mają być nowe bronie, ale w tej chwili twórcy nie wyjawiają szczegółów.

Dodatek Call of Duty: Advanced Warfare Exo Zombies Carrier jest dostępny od dzisiaj, ale tylko na Xboksa One. Pewne jest jednak, że dodatek trafi również na pozostałe platformy. Wydawca nie informuje jednak, kiedy to nastąpi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się