DLC Outer Rim do Star Wars Battlefront. Co zdradza pierwsza grafika?

Nowa zawartość pojawi się już w marcu.

Miesiąc temu poznaliśmy dodatki czekające na graczy, którzy wykupili przepustkę sezonową do Star Wars: Battlefront. Jak możecie zobaczyć na poniższej liście, jako pierwszy, dostaniemy rozgrywający się na planecie Sullust Outer Rim. W sieci znalazła się już grafika, promująca ten dodatek (wrzucamy na koniec newsa). Wystarczy się jej przyjrzeć, a wyciągniemy z niej jeszcze jedną ciekawą informację, której wcześniej nie ujawniono – DLC pozwoli wcielić się nam w kolejnych dwóch bohaterów. Będą to pilot rebelii Nien Nunb oraz Greedo.


Przepustka sezonowa do Star Wars: Battlefront – zawartość:

  • Star Wars Battlefront Outer Rim (marzec 2016) – Walcz wśród fabryk na planecie Sullust i w pałacu Jabby Hutta na Tatooine
  • Star Wars Battlefront Bespin (lato 2016) – Stań się myśliwym lub zwierzyną w tym dodatku, którego akcja toczy się w Mieście w Chmurach na Bespin.
  • Star Wars Battlefront Gwiazda Śmierci (jesień 2016) – To nie jest księżyc! Jedna z najbardziej charakterystycznych lokacji z uniwersum Star Wars debiutuje w Star Wars Battlefront.
  • Star Wars Battlefront Dodatek nr 4 – Na razie bez tytułu (początek 2017) – Informacje na temat tego dodatku poznamy w nadchodzących miesiącach.
DLC Outer Rim do Star Wars Battlefront
DLC Outer Rim do Star Wars Battlefront

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

8 Shares
Share8
+1
Tweet