DLC do Wiedźmina 3 – „Jak kot z wilkiem” już do pobrania. Wkrótce nowy strój dla Ciri?

W tym tygodniu darmowy dodatek do Wiedźmina 3 wprowadza kolejny quest dla Geralta. Być może dowiedzieliśmy się właśnie, co zobaczymy w następnym.

To kolejne DLC do Wiedźmina 3?
Kolejne DLC do Wiedźmina 3?

Nowe zadanie Jak kot z wilkiem jest już dostępne na konsoli Xbox One oraz na platformie GOG. Posiadacze PlayStation 4 oraz osoby, które kupiły Wiedźmina 3: Dziki Gon na Steam, muszą jeszcze trochę poczekać na udostępnienie pliku.

W przypadku Xboksa One do ściągnięcia mamy paczuszkę ważącą 150,95 MB. – Zbadaj zapomnianą wioskę i odkryj jej przerażającą tajemnicę. Dowiedz się, kto wymordował jej mieszkańców i wykorzystaj wszystkie wiedźmińskie zdolności, żeby stawić czoło tej tajemniczej mocy – czytamy opis questa Jak kot z wilkiem w Xbox Store.

Na liście dodatków w sklepie konsoli Microsoftu pojawiła się również miniaturka Alternatywny wygląd Ciri, którą możecie zobaczyć obok tekstu. Po kliknięciu w obrazek dowiadujemy się jedynie, że docelowa strona nie istnieje. Kto wie, czy ekipa z Xbox Store nie opublikowała przez przypadek zajawki kolejnego DLC do Wiedźmina 3. Wszystko powinno się wyjaśnić w ciągu kilku dni, kiedy CD Projekt RED oficjalnie przedstawi następny dodatek.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.