DLC do Star Wars Battlefront. Nowi bohaterowie, wydarzenia i Miasto w Chmurach

Electronic Arts ujawnia, co jeszcze zamierza dodać do swojej gry.

Ostatnim dodatkiem, po jaki mogli sięgnąć posiadacze przepustek sezonowych do Star Wars Battlefront, były Zewnętrzne Rubieże. Jak się jednak domyślacie, to nie koniec nowej zawartości, jaka pojawi się w grze.


Elektronicy opisali na oficjalnej stronie Star Wars Battlefront darmowe atrakcje, które mamy dostać w nadchodzących miesiącach:

  • Nowe wydarzenia w grze – kolejne weekendy z podwójną punktacją, misje społecznościowe i nagrody za logowanie do gry, a więc mnóstwo okazji do zdobycia dodatkowego doświadczenia, kredytów i przedmiotów.
  • Nowe zlecenia od Huttów – możliwość odblokowania kolejnych gwiezdnych kart, takich jak „Berserker”, „Bomba bactowa” czy „Neutralizator jonowy”.
  • Więcej nowej zawartości! Mamy kilka dodatkowych niespodzianek dla tych fanów, którzy domagali się, byśmy wprowadzili do Star Wars Battlefront więcej możliwości zabawy offline. Dalsze informacje wkrótce.
  • Specjalnie z okazji 4 maja – na Dzień Star Wars zaplanowaliśmy dla was ekstra wydarzenia w grze. Ujawnimy je wkrótce.

Oprócz tego posiadacze przepustek sezonowych dostaną w czerwcu drugie DLC zatytułowane Star Wars Battlefront Bespin.

Tym razem zabierzmy fanów do Miasta w Chmurach i w jego okolice, oddając w ich ręce cztery nowe mapy przeznaczone do najpopularniejszych trybów. Przygotujcie się na widok maszyn AT-AT w Mieście w Chmurach, na podniebne pojedynki w trybie „Eskadra”, a nawet na wizytę w komorze zamrażania karbonitowego. Oczywiście dodamy też kolejne blastery i gwiezdne karty, nowy tryb rozgrywki oraz dwóch słynnych bohaterów – Lando Calrissiana i bezlitosnego łowcę nagród Dengara – opisuje nadchodzący dodatek Craig McLeod, producent Star Wars Battlefront.

Na koniec potwierdzono, że w ramach przepustki sezonowej otrzymamy ośmiu bohaterów. O tych nieujawnionych dowiemy się więcej latem tego roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

14 Shares
Share14
+1
Tweet