Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

DLC do Call of Duty: Black Ops 3. Jak Sony wygrało batalię o ekskluzywność?

Adam Boyes z Sony wyjawia nieco interesujących szczegółów dotyczących współpracy Activision z Sony.

Adam Boyes jest odpowiedzialny w Sony za kontakty z producentami i wydawcami. Ostatnio w rozmowie z serwisem GameSpot, ujawnił nieco szczegółów dotyczących współpracy Activision oraz Sony, które mają na celu czasową wyłączność DLC dla konsol Sony w przypadku Call of Duty: Black Ops 3.

Oczywiście Adam Boyes nie chciał ujawnić, ile Sony zapłaciło za wyłączność na dodatki. Oferta musiała być jednak niezła, skoro Microsoft nie był w stanie przebić stawki, mimo tego że od kilku lat to właśnie na Xboksa 360 oraz Xboksa One DLC do Call of Duty wychodziły w pierwszej kolejności.

Sony zdecydowało się na współpracę przede wszystkim z dwóch względów. Po pierwsze Activision oraz Sony bardzo cenią sobie podobną współpracę podczas promocji DLC do Destiny. Jak wyjawia Adam Boyes, Destiny często było nawet promowane prawie jako produkt na wyłączność dla PlayStation 4.

Po drugie Adam Boyes miał okazję przetestować Call of Duty: Black Ops 3. Stwierdził, że jest to naprawdę bardzo dobra gra i od razu zauważył, że produkcja wniesie sporo zmian do serii. – Bieganie po ścianach jest bardzo płynne i przyjemne – zaznacza w wywiadzie dla GameSpota.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się