DLC Continuum do Call of Duty: Infinite Warfare już na PS4

Zobaczcie, co oferuje najnowszy dodatek do CoD.

Call of Duty: Infinite Warfare – Continuum, drugie rozszerzenie do najnowszej odsłony serii CoD jest już dostępne na PlayStation 4 za pośrednictwem PlayStation Network. Stworzony przez Infinity Ward dodatek zawiera cztery nowe mapy rozgrywki wieloosobowej w tym klasyczną Rust znaną z Modern Warfare 2, która w nowym wcieleniu zyskała współczesny styl i nowoczesny wygląd. Pakiet zawiera także kolejną odsłonę kooperacyjnego trybu Zombie, zatytułowaną Shaolin Shuffle, osadzony w latach 70. w Nowym Jorku, gdzie do obsady sagi dołączy Pam Grier, legenda czarnego kina.

W Shaolin Shuffle gracze stawią czoła nowej hordzie nieumarłych panoszących się po Nowym Jorku ery disco. Odwiedzą nowojorskie metro i pełne blichtru kluby nocne, by dotrzeć do centralnego dla fabuły punktu swojej misji – dojo sztuk walki prowadzonego przez „Siostrę z Shaolin”, której twarzy oraz głosu użycza legenda czarnego kina – Pam Grier (m.in. tytułowa Jackie Brown w filmie Quentina Tarantino). Poza znanym doskonale z Call of Duty modelem rozgrywki, Shaolin Shuffle wprowadza do gry cztery unikalne style walki wręcz, każdy z własnym zestawem ciosów i trików zaczerpniętych z klasyki filmów Kung-Fu.

Poza scenariuszem Zombie, Shaolin Shuffle, DLC Continuum zawiera również następujące mapy rywalizacji wieloosobowej:

Turista – ekskluzywny ośrodek spa, położony malowniczo w samym środku gigantycznego szkieletu przedpotopowego stwora. Poza gniazdami snajperskimi rozrzuconymi na przestrzeni położonego centralnie majestatycznego wodospadu, Turista zawiera również ciasne wnętrza, które spodobają się miłośnikom walki w zwarciu. Trójliniowy układ mapy pozwoli na grę w wielu różnych stylach.

Scrap – mapa umiejscowiona na porzuconym księżycowym złomowisku to kombinacja taktycznych ścieżek i długich dystansów strzeleckich, która usatysfakcjonuje tak zwolenników walki na dystans jak i bliskich spotkań z przeciwnikiem.

Archive – mapa, gdzie nagłe i niespodziewane potyczki narzucają szybkie tempo akcji w post-futurystycznej galerii sztuki, gdzie raz staje się z wrogiem oko w oko, a za chwilę mierzy się do niego z wielkiej odległości na otwartej przestrzeni dziedzińca. Szeroka, trójliniowa plansza.

Excess – gracze Modern Warfare 2 bezbłędnie rozpoznają rozkład jednej ze swoich ulubionej map – Rust – w tej odsłonie umieszczonej na dachu wieżowca w tętniącej życiem metropolii, z akcją skoncentrowaną wokół niedużego apartamentu, zachowującą intensywność oryginału.

Zestaw DLC Call of Duty: Infinite Warfare Sabotaż dostępny jest w najlepszej cenie poprzez przepustkę sezonową Call of Duty: Infinite Warfare, która może zostać zakupiona samodzielnie, albo jako część edycji Legacy Pro lub Digital Deluxe.

Źródło: Materiał wydawcy

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.