Dlaczego Mroczny Rycerz zaczyna przypominać uzbrojonego robota?

Nowe szczegóły na temat Batman: Arkham Knight.

Studio Rocksteady postanowiło odpowiedzieć na kilka pytań fanów, zadanych poprzez forum Reddit. Czego się dowiedzieliśmy o nadchodzącym Arkham Knight?

Jedną z poruszonych kwestii był kostium Batmana. Twórcy podkreślają, że wdzianko naszego bohatera doczeka się nowych funkcji oraz zostanie odświeżone, by bardziej pasowało do Batmobilu. Jeśli nowa zbroja Mrocznego Rycerza nie przypadnie nam do gustu, będą skiny do przebrania. Batman otrzyma ponadto nowe ruchy, które wykorzysta podczas walki.


Jeśli chodzi o fabułę, deweloper za dużo nie ujawnił. Potwierdzono jedynie, że Batman: Arkham Knight rozpoczyna się zaraz po zakończeniu Batman: Arkham City.

Padło również kilka słów na temat Gotham. Zespół Rocksteady podkreśla, że mapa będzie o wiele większa niż w poprzednich częściach, a świat niezwykle szczegółowy.

Dzisiaj twórcy mają wypuścić nowy trailer tytułu. Jak się pojawi, na pewno go u nas zobaczycie! Przypominamy też, że premiera Batman: Arkham Knight nastąpi w połowie przyszłego roku na PC, PS4 oraz Xboksa One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet