Disney+ Day startuje ze świetną ofertą promocyjną. 75% rabatu na abonament w serwisie

Disney+ w Polsce. Zakładanie konta, ceny subskrypcji, oferta
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Newsy Platformy Platformy Seriale

Jeśli nie korzystacie jeszcze z Disney+ lub w pewnym momencie zrezygnowaliście z subskrypcji, platforma ma dla Was ciekawą propozycję.

Z okazji Disney+ Day serwis przygotował ofertę promocyjną dla nowych oraz powracających użytkowników. Jeśli spełniacie te warunki, możecie wykupić abonament w świetnej cenie – 6,99 zł za pierwszy miesiąc, a więc aż 75% taniej niż zwykle. To może być dobra okazja, by wypróbować stosunkowo nową w Polsce platformę streamingową lub zapoznać się z nowościami, jakie pojawiły się na niej, odkąd zrezygnowaliście z subskrypcji.

Promocja już się rozpoczęła – wystartowała dziś o godzinie 6:00 polskiego czasu. Skorzystacie z niej do 19 września. Odnowienie subskrypcji po promocyjnym miesiącu będzie już w standardowej cenie, czyli 28,99 zł.

Disney+ Day to doroczna impreza platformy, pierwszy raz obejmująca także widzów z Polski. Dziś w ramach święta do serwisu trafił szereg zapowiadanych już wcześniej produkcji, w tym najnowsza odsłona MCU: Thor: Miłość i grom. Całość jest wprowadzeniem do zaplanowanego na ten weekend D23 Expo, wydarzenia, podczas którego najprawdopodobniej poznamy kolejne tytuły produkcji zmierzających do serwisu.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie