Disney+ Day 2022 oficjalnie zapowiedziany. Jest data wydarzenia

Disney+ - logo
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy

Disney+ Day 2022 oficjalnie zapowiedziany. Wydarzenie, podczas którego poznamy nadchodzące premiery, powróci już za parę miesięcy.

Sama zapowiedź właściwie nie jest wielką niespodzianką; można było oczekiwać kolejnego wydarzenia spod szyldu Disneya, zważywszy na to, jakim sukcesem cieszyła się zeszłoroczna odsłona. W zapowiedzi znalazła się jednak pewna bardzo ważna informacja, a mianowicie data. Wiadomo już zatem, kiedy dokładnie odbędzie się święto Disney+. Tym razem nie musimy czekać aż do listopada; Disney+ Day 2022 zaplanowano na 8 września. Będzie to czwartek i tego dnia możemy liczyć na nowe zapowiedzi, zwiastuny, zdjęcia czy inne materiały promujące nadchodzące produkcje Disneya. Jak zapewne pamiętacie, korporacja jest właścicielem wielu uznanych studiów; coś dla siebie zatem znajdą tu choćby fani MCU czy uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Ubiegłoroczna odsłona przyniosła nam zapowiedzi licznych produkcji spod szyldu Marvela, Star Wars oraz samego Disneya. Wiele z premier już za nami, lecz na niektóre nadal czekamy; jeszcze w tym roku zadebiutuje choćby aktorska wersja Pinokia z Tomem Hanksem w roli Geppetta. Mogliśmy już natomiast zobaczyć choćby Hawkeye’a czy Moon Knighta. Być może tegoroczny Disney+ Day pokaże zresztą nowe materiały związane z zapowiadanymi produkcjami; emocji z całą pewnością tu nie zabraknie.

Oficjalną, choć krótką zapowiedź imprezy zamieszczoną w mediach społecznościowych Disneya możecie zobaczyć poniżej. Jako że do września jeszcze trochę czasu, być może w ciągu najbliższych miesięcy dowiemy się więcej na temat planowanych na ten dzień atrakcji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie