DiRT-5

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

DiRT 5 – premiera (lekko) przesunięta

Nowa odsłona serii od Codemasters zalicza niewielkie przesunięcie w debiucie: gra trafi do sklepów o tydzień później, niż planowano.

Fani cyklu DiRT oczekują kolejnej gry 9 października. Na oficjalnym koncie marki na Twitterze pojawiła się dziś informacja, że „piątka” otrzymała właśnie nową datę premiery: 16 października. Nikomu nie powinno to robić większej różnicy – ale mimo wszystko warto wiedzieć, jeśli się czeka na tę produkcję.

DiRT 5 zaoferuje ściganie się w zróżnicowanych lokacjach w Brazylii, USA i Maroko. Wśród, nowości, jakie nowa odsłona wprowadzi do serii, będzie opcja kanapowe wyzwania, w której ekran zostanie podzielony nawet na cztery części, umożliwiając rywalizację czterem graczom.

Otrzymamy szereg off-roadowych wydarzeń, takich jak Stampede, Land Rush, Time Trial, Ice Breakert, Ultra Cross czy Transporter. Oprócz tego można liczyć na wiele klas pojazdów, których wygląd będzie można dowolnie modyfikować w edytorze.

DiRT 5 ma zadebiutować na PC, PS4 i Xboksie One. Premiera na next-genach także jest planowana – ale oczywiście w późniejszym terminie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się