DiRT-5

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

DiRT 5 – gameplay z trybu kariery. Trasa w Norwegii

DiRT 5 zaoferuje nie tylko rozgrywki sieciowe, lecz również coś dla samotnego gracza. Będziemy mogli pościgać się w trybie kariery i kto ciekaw, jak to wygląda, niech odpala nowy gameplay.

Codemasters, za pośrednictwem serwisu Gamespot, przedstawia kilkuminutową rozgrywkę z DiRT 5, a konkretniej, możemy spojrzeć na trzy okrążenia z zamkniętego toru w Norwegii. Filmik został okraszony komentarzem Michaela Moretona, głównego projektanta gry. Wprowadza on nas w tryb kariery, który otrzyma nawet fabułę. Wcielimy się tutaj w kierowcę o imieniu Alex, rywalizującego z innym kierowcą imieniem Bruno. Cała historia ma zamknąć się w pięciu rozdziałach.

Oprócz kariery i rozgrywek sieciowych, DiRT 5 zaoferuje również tak zwane kanapowe wyzwania, gdzie ekran będzie podzielony dla dwóch graczy. Deweloper obiecuje, że w przypadku Xbox Series X  gra ma działać w 4K przy 60 klatkach na sekundę lub też w niższej rozdzielczości ale osiągając wtedy 120 klatek.

Data premiery DiRT 5 została wyznaczona na 9 października 2020 roku. Wyścigi wjadą wówczas na PC, PS4 i Xbox One. Premiera na next-genach planowana jest na późniejszy termin.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się