Grajcie w Diablo IV za darmo na Xboksach. Microsoft potwierdził świetną ofertę

Diablo IV z potężną listą nowości | Newsy - PlanetaGracza
Newsy Xbox Series XOne

Diablo IV oficjalnie trafi do kolejnej oferty Xbox Free Play Days. Oznacza to, że nowy hit Blizzarda będzie można przetestować za darmo przez określony czas.

Startując od dzisiaj, dla posiadaczy konsol Xbox aktywna jest nowa oferta Xbox Free Play Days. Pozwala ona, jak zapewne się domyślacie, na darmowe ogrywanie szeregu tytułów. Czasu na ich ogrywanie macie niewiele, bo do niedzieli 22 października. Niemniej warto się tym zainteresować, bo takiego hiciora w ofercie dawno nie było!

Diablo IV za darmo do testowania na Xbox

Szkopuł tkwi w tym, że Diablo IV jest jednocześnie dostępne w Xbox Free Play Days oraz stanowi początek sporej nowości w tej ofercie. Microsoft na swoim blogu potwierdził, że gracze od teraz będą dostawać także pełne wersje gier ograniczone limitem czasowym, czyli po prostu czasowe triale do przetestowania.

Warto dodać, że nowe Diablo ogra każdy, niezależnie od tego, czy kwalifikuje się do Free Play Days czy nie. 10-godzinny trial gry dostępne jest bez potrzeby posiadania subskrypcji Xbox Game Pass Core lub Ultimate.

Począwszy od tego weekendu, wprowadzamy czasowe wersje próbne gier w Free Play Dyas. Gracze chcą, by w ofercie pojawiały się najgorętsze tytuły, a dzięki trialom możemy szybciej wprowadzać do programu nowsze gry. Diablo IV jest odblokowane na czas trwania Free Play Days, ale rozgrywka jest ograniczona do 10 godzin.

– zapowiada Microsoft

Diablo IV zdecydowanie warto ograć, bo to naprawdę świetna gra, choć teraz wydaje się, jakoby jej hejt był “w modzie”. Niemniej na razie nie ma co spodziewać się debiutu tej gry w Xbox Game Pass. Tytuły od Activision Blizzard faktycznie tam trafią, ale nie przed 2024 rokiem.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie