Mordowanie demonów w rytmie Billie Eilish. Fantastyczny gameplay trailer Diablo IV

Diablo IV za około 100 zł? Oto
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Poświęćcie te niecałe dwie minuty na obejrzenie świetnego zwiastuna z rozgrywką z Diablo IV. Nawet Billie Eilish jakoś dziwnie tu pasuje, ale wcale nie o to chodzi.

Premiera Diablo IV nadchodzi wielkimi krokami. Tytuł, który może przywrócić chwałę Blizzardowi, zadebiutuje na PC, Xbox Series X i S oraz One, a także PS4 i PS5 już 6 czerwca 2023 roku. Gracze ostatniej bety są niemal zgodni, że tym razem twórcy “dowiozą” i tłumnie rzucili się na pre-ordery. Jakby tego było mało, sam Blizzard zapewnia, że moment aktywacji serwerów dla graczy nie będzie problematyczny. Czy można chcieć czegoś więcej? Zapewne solidnej rozgrywki, czyli de facto podstawy.

Diablo IV na zwiastunie z rozgrywką

Wszystko jednak wskazuje na to, że i w tej kwestii nie będziemy rozczarowani. Betatesty jednoznacznie pokazały, że tytuł ma spory potencjał, a jeśli twórcom uda się go wspierać przez lata, czeka nas naprawdę dużo zabawy. Mamy tu zaskakująco ciekawą fabułę, pięknie wykreowany otwarty świat, a także sporo nowości względem poprzednich części. No i siekanie demonów jeszcze nigdy nie było tak wciągające (no, może z wyjątkiem “dwójki”). Aby jednak gracze raz jeszcze “nahajpowali” się na tę produkcję, Blizz wypuścił nowy trailer.

Jest on dość klasyczny w swojej prostocie – ot, oglądamy, jak każda klasa masakruje po kolei zastępy demonów. Z ekranu bije jednak klimat tej serii, więc fani nie powinni czuć się rozczarowani. Mamy też zapowiedź wielkiej potyczki z Lilith – główną przeciwniczką w tej części. No i jest Billie Eilish… i choć początkowo nie wiedziałem, co ona tu robi, efekt nie jest taki zły. Coś jak wykorzystanie Bring me the Horizon w zwiastunie DLC do Wiedźmina 3. Na początku dziwne, ale z czasem przywykłem.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie