Za darmo dodatki do Diablo IV. Ekskluzywne, lecz dla nas praktycznie nie do zdobycia

Diablo IV na polskim zwiastunie z rozgrywką. Blizzard zachęca do testów
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

To naprawdę ciekawa akcja, w której gracze mogą dostać za darmo dodatki do Diablo IV. Bardzo szkoda tylko, że rozdawnictwo ogranicza się do jednego regionu. Czy jest szansa, by coś jednak dostać?

Dodatki do Diablo IV za darmo mogą otrzymać mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, którzy zarejestrują się na stronie KFC i dokonają odpowiednich zakupów. Jednak już za samo zapisanie się na amerykańskiej witrynie sklepu i połączenie konta z własnym Battle.net, można odebrać pierwszy z pięciu rozdawanych przedmiotów.

Diablo IV i dodatki za darmo w USA

To na pewno fajna akcja marketingowa tytułu, lecz dlaczego jedynie na terenie USA? Jeśli chcemy przejść na amerykańską witrynę KFC z adresu IP w Polsce, niestety przywitamy się z komunikatem Access Denied. No, jeśli masz znajomego w Stanach Zjednoczonych, można zawsze poprosić go o rejestrację.

Po rejestracji na wspomnianej stronie, należy jeszcze połączyć swoje konto Battle.net z kontem KFC. Kto posiada amerykańskie IP, może to zrobić bez żadnego problemu. Wówczas można odebrać pierwszy przedmiot za darmo. Pozostałe cztery czekają tylko na tych, którzy zamówią w amerykańskim KFC jakieś jedzonko. Tego już z Polski raczej nie przeskoczymy.

Według KFC, rozdawane przedmioty są ekskluzywne. Zatem nie ma możliwości, by zdobyć je gdzie indziej. Na graczy czekają następujące nagrody:

  • Dread Pheasant Slayer
  • Thrumming Axle
  • Hand of Gallus
  • Vessel of the Eleven
  • Foul Reaper

Chętni mogą korzystać z akcji do 2 czerwca. Zdobyte przedmioty należy odebrać w grze do 15 czerwca 2023 roku.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie