Diablo 2 Resurrected - diabeł z okładki gry

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nie bójcie się grać w Diablo 2 Resurrected na konsolach. Twórcy obiecują świetną jakość

Diablo 2 Resurrected ma dostarczyć nam sporo bardzo miłych wrażeń na konsolach. Dotyczy to również słabszego Nintendo Switch.

Jeden z deweloperów przyznał, że sam często grywa w remake Diablo 2 na Switchu. Jego zdaniem, gra działa bardzo dobrze na przenośnej konsolce Big N. Gracze mają nie być zawiedzeni również innymi portami.

(W odniesieniu do Diablo 2 Resurrected na Nintendo Switch – red. ) Myślę, że chodzi jak po maśle. Lubię grać w to w trybie przenośnym bez doku. Ale tak, w przypadku wszystkich naszych wersji gry na konsole, stworzyliśmy je z myślą o takich doświadczeniach. Nie chcieliśmy, żebyśmy czuli się, jakbyśmy po prostu przenieśli grę z PC na konsolę. Chcieliśmy, aby była ona odpowiednia dla danej konsoli.

W przypadku Switcha wzięliśmy pod uwagę wiele rzeczy, zwłaszcza jeśli grasz na nim w trybie przenośnym. Wszystko jest o wiele mniejsze. (…).

– powiedział Rob Gallerani w rozmowie z VentureBeat

Inny deweloper odniósł się do wersji gry na nowej generacji konsol. Jako, że to remake, gracze mają otrzymać w swoje ręce bardzo ładną produkcję.

Chodzi przede wszystkim o ładną grafikę. Chcemy, aby (next-genowe porty – red. ) wyglądały jak najlepiej, aby reprezentowały te platformy, a także aby działały podobnie. Myślę, że ludzie będą zadowoleni z next-genowych wersji gry, które zapewnią im najlepsze wrażenia wizualne, jakie możemy im dać.

– powiedział Kevin Todisco w tej samej rozmowie

Trzymam kciuki, aby konsolowa wersja gry faktycznie działała tak dobrze, jak wskazuje Blizzard. Hack and slash na konsolach to bardzo przyjemna, ale łatwa do skopania sprawa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się