Druid jako wilkołak lub niedźwiedziołak w nowym trailerze Diablo 2 Resurrected

Druid z Diablo II: Resurrected
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Blizzard nie zwalnia tempa z pokazami kolejnych klas postaci z Diablo 2 Resurrected. Tym razem możemy podejrzeć w akcji zmiennokształtnego Druida.

Druid w Diablo 2 nie tylko potrafi posługiwać się bronią białą. Wojownik nagina do swej woli siły natury (ziemię, ogień, wiatr i mróz) oraz rozkazuje zwierzęcym towarzyszom. Jakby było tego mało, sam może zmienić się w kudłacza, co przedstawiono na poniższym filmiku.

Druid przybierze postać wilkołaka lub niedźwiedziołaka. Ten pierwszy zdecydowanie odznacza się szybkością, drugi nadrabia ciężką łapą, a i pogryźć również potrafi. Jednym słowem – siła i dzikość natury w zabójczym wydaniu.

Druid w Diablo 2 Resurrected – trailer:

To kolejny trailer od Blizzarda w ciągu ostatnich dni. Wcześniej deweloper prezentował m.in. Amazonkę, Palladyna, Czarodziejkę i Barbarzyńcę. Wszystkie filmiki oraz inne wieści dotyczące Diablo 2 zobaczycie tutaj.

Premiera odświeżonego Diablo 2 jest planowana na 23 września. Do piekła wstąpimy na komputerach PC oraz konsolach PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Nintendo Switch.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie