Druid z Diablo II: Resurrected

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Druid jako wilkołak lub niedźwiedziołak w nowym trailerze Diablo 2 Resurrected

Blizzard nie zwalnia tempa z pokazami kolejnych klas postaci z Diablo 2 Resurrected. Tym razem możemy podejrzeć w akcji zmiennokształtnego Druida.

Druid w Diablo 2 nie tylko potrafi posługiwać się bronią białą. Wojownik nagina do swej woli siły natury (ziemię, ogień, wiatr i mróz) oraz rozkazuje zwierzęcym towarzyszom. Jakby było tego mało, sam może zmienić się w kudłacza, co przedstawiono na poniższym filmiku.

Druid przybierze postać wilkołaka lub niedźwiedziołaka. Ten pierwszy zdecydowanie odznacza się szybkością, drugi nadrabia ciężką łapą, a i pogryźć również potrafi. Jednym słowem – siła i dzikość natury w zabójczym wydaniu.

Druid w Diablo 2 Resurrected – trailer:

To kolejny trailer od Blizzarda w ciągu ostatnich dni. Wcześniej deweloper prezentował m.in. Amazonkę, Palladyna, Czarodziejkę i Barbarzyńcę. Wszystkie filmiki oraz inne wieści dotyczące Diablo 2 zobaczycie tutaj.

Premiera odświeżonego Diablo 2 jest planowana na 23 września. Do piekła wstąpimy na komputerach PC oraz konsolach PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się